Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

<<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>

3 posters
YazarMesaj
H4LD1

H4LD1

<<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Empty
MesajKonu: <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>   <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:40 am

Merhabalar
Sizlerle gerçek ama çok ilginç iki resimden oluşan bir konuyu paylaşmak istedim. Lütfen resimleri iyi inceleyin ve bu mükemmel manzara hakkında yorumlarınızı esirgemeyin. Bu resimler Güney Afrika'da bulunduğu söylenen bir elmas madeninin resimleridir.

Bu dehşet çukurun derinligi 525 Mt. çapı ise 1.200 metredir. Müthiş hava boşlugu yaratması sebebiyle bu çukur üzerinde uçak ve helikopter uçması yasaklanmıştır. Düşünebiliyormusunuz böyle bir çukuru açmanın zahmetini ;
Herhalde birkaç yıl içinde ve yüzlerce iş makinası çalışarak açılmıştır burası. Ayrıca oradan çıkan hafriyatın boyutlarını hayal bile edemiyorum. Neyse kıymetli yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın

<<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> 29mv1

<<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> 32iq

En son H4LD1 tarafından Cuma Eyl. 05, 2008 4:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://ankara.benimforum.net
l3oYz_93

l3oYz_93

MesajKonu: Geri: <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>   <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:08 pm

OoO Müthi$ Helal turan
m.cengiz

m.cengiz

MesajKonu: Geri: <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>   <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 6:52 pm

walla la nerden buldun Very Happy
H4LD1

H4LD1

MesajKonu: Geri: <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>   <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 12:10 am

la buldum ole ararken Very Happy
https://ankara.benimforum.net
m.cengiz

m.cengiz

MesajKonu: Geri: <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>   <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 2:47 pm

Very Happy
l3oYz_93

l3oYz_93

MesajKonu: Geri: <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>   <<<ELmas MAdeNİne BAqq>>> Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 10:52 pm

Very Happy PreserVative ChochucK Seni

<<<ELmas MAdeNİne BAqq>>>
1 sayfadaki 1 sayfası