Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza ....

2 posters
YazarMesaj
l3oYz_93

l3oYz_93

Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza .... Empty
MesajKonu: Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza ....   Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza .... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 12:17 pm

McAfee Site Advisor

Benim Pc'dede Var Müthiş Bişe Kuruyosunuz Bilgisayarınıza Ve Guzelce Sitelere Giriyosunuz Ancak !...

mesela google bir site girecenizde veya bir program indireceginizde google'den ornegin

Winrar Download Diyin....

Sonra Size alt alta site isimleri qelcek onların altlarındada Yeşil İşaretli Olanlar Güvenli Sarı Olanlar Dikkat [Fazla Kalma .. Reklam İçerici Bir Program Olabilir...Manasında]Kırmızı Cok Aşırı Reklam Ve Kötü Sitelere Girdiginizi Belli Eder Yani Yeşil Yanmayan Siteden Program İndirmeyin....Bir Daha Girmeyin O Siteye

Buyrun ....

http://rapidshare.com/files/143041445/saSetup.exe.html?killcode=17282992992917220763

Umarım Begenirsiniz

__________________________________________________________________________________________________

SözKonusuVatansaGerisiTeferruattır...
__________________________________________________________________________________________________
m.cengiz

m.cengiz

MesajKonu: Geri: Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza ....   Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza .... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 2:40 pm

süpersin
l3oYz_93

l3oYz_93

MesajKonu: Geri: Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza ....   Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza .... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 9:27 pm

Sagol Muhammed

Size Müthi$ Bir Program Veriyorum Kurun Bilgisayarınıza ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Buyrun Bi Pw Daha Size
» Buyrun beyler baska bi D.b daha size