Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D

3 posters
YazarMesaj
l3oYz_93

l3oYz_93

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Empty
MesajKonu: Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D   Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:56 am

İkariam´ın başlangıcında üzerinde fazla sayıda bina bulunmayan ama çok verimli bir toprak üzerinde yer alan, sahil şerinden arsa alıyorsun.
Bu küçük başlangıçtan şairsel bir metropol kurup, başkentini güçlü bir ada krallığına yakışacak şekilde geliştirebilir misin? Bu sayfalar bu amacına ulaşmak için gideceğin yol hakkında bilgi verir.

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Tour_city

Adalar arasında paylaştırılmış olan 5 çeşit kaynak vardır:
Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_wood Yapı malzemesi, Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_wine Şarap, Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_marble Mermer, Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_glass Kristal Cam ve Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_sulfur Sülfür.
Oyun sırasında her ihtimalde büyük miktarda yapı tahtasına ihtiyacın olacak- işçilerini odun kazanmak için çalıştırmalısın, ve adandaki diğer oyuncularla ortak olarak kaynak madenlerini genişlet !

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Tour_resources

Temel ihtiyaçların giderilmesi için gereken kaynakların çıkarılmasıyla uğraştıktan sonra sırada şehri geliştirmek var.
1. Akademin sayesinde çok güzel ve yararlı keşifler yapabilirsin.
2. Kışlanda ordun için asker yetiştirebilirsin.
3.Ticaret limanın ve oradan satın aldığın ticaret gemilerin sayesinde diğer oyuncularla ticaret yapabilir ve kaynak alışverişinde bulunabilirsin.

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Tour_construction

Olan bitenlerden anında haberin olması ve krallığın hakkında bilgi sahibi olabilmen için sana yardımcı olacak dört tane danışmanın bulunuyor.
Parlak olarak yanmaları durumunda senin için bir haber var demektir- ilgili alana gidip kendilerinden son havadisleri alıp bilgi sahibi olabilirsin.

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Tour_advisors

İkariam´da harita bakışını istediğin gibi değiştirebilirsin. İstersen dünya haritasını, istersen ada haritasını veya şehir haritasını kullanabilirsin.
Böylelikle başlangıç için gereken tüm önemli bilgileri öğrenmiş oldun - geriye sadece oyuna başvurman kalıyor (ücretsiz!) - ve sonrasında hemen baslayabilirsin !...

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Tour_views

İşte Bu kadar umarım iyi dinlemissindir !! Başarılar !! BEn lota Alpha ve Delta ' da oynuyorum

!! KötüYorumYapmaYapıpKendiniYormaBenideYormaSÖVMEYE !!

m.cengiz

MesajKonu: Geri: Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D   Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 7:07 pm

yaff ben bi ara oyunodum ilk 500 e girdim ny de sonra sildim çok zaman alıyor die Shocked
okansezer

okansezer

MesajKonu: Geri: Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D   Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 8:18 pm

ii yapmısın öss de awr bu sene senin ZaaZaAAaaxDxD
l3oYz_93

l3oYz_93

MesajKonu: Geri: Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D   Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 8:54 pm

Doru demisin Okan Very Happy cocuq mühendis oLcak kafaYa k0yDu Mahallemisin İlk Mühendisi Smile karsınızda bole Bi Forum Varmı Beyler Bayanlar Wink
m.cengiz

m.cengiz

MesajKonu: Geri: Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D   Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 2:12 pm

Rolling Eyes

Oyunu Anlatıyorum İii Dinneyin :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Travian Oyunu Cok Zevkli Bir Oyun $ahsen Bende Oynuyorum S12 de